Září ve zkratce

11. října 2018 v 8:15 | Michaela |  ... ve zkratce
Sice jsem začala psát blog až v říjnu, ale je tu pár věcí, o kterých bych se chtěla alespoň zmínit...

Mé září bylo ve znamení nových začátků, třídění, uklízení v papírech i v hlavě a celkově v životě. Možná, že je to to nejlepší, co jsem si mohla vybrat při nástupu podzimu, který nemám moc ráda. S podzimem je totiž vždy spojená změna počasí, a mně tyhle výkyvy nesedí. Kazí mi to náladu a plány. Takže, když mi nezbyl čas na zbytečné přemýšlení, zdá se, že jsem nad tím vyzrála!
Na co jsem si ale čas našla?

Třeba na poslech dobré hudby. V září mi tu nejvíc vyhrávala trochu tvrdší verze Zombie v podání Bad Wolves. Tuhle písničku jsem si tak zamilovala, že i nahradila mé dlouho používané vyzvánění (Talking to myself od Linkin Park).

Našel se čas i na kino. Premiéru měl i v našem kině film Po čem muži touží a já byla u toho. Nelituji, přestože, jak teď čtu v mnohých recenzích, náročného diváka film zjevně příliš neuspokojí. A není divu, když jde o komedii - klasickou českou oddychovku, která si snad ani na nic jiného nehraje. Pro zasmání a relax je tento film tou pravou volbou.

Stihla udělat radost paletkou očních stínů od Makeup revolution By Petra, kterou má v téhle republice snad každá slečna či paní, co trochu více kamarádí s kosmetikou. Ale nedivím se, jelikož já teď téměř žádnou jinou nepoužívám. Stále s ní vymýšlím něco jiného a napadají mě nové kombinace barev, které chci podrobit zkoušce, jak mi budou slušet na očích.
A aby těch radostí nebylo málo, Yankee Candle vybrali jako vůni měsíce září mou oblíbenou Warm cashmere, takže jsem moc neváhala a konečně si tuto úžasnou vůni, které se u nás přezdívá vůně domova, pořídila ve svíčce.

No a největší pecku přinesl konec měsíce - vystoupení Miloše Meiera s budenickou show Drumming syndrome, ale o tom už jsem mluvila v předchozím článku.

To by bylo to nejzajímavější za září a teď už vzhůru za říjnovými zážitky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama