Výzva - týden bez pečiva

8. října 2018 v 8:10 | Michaela |  Týdenní úkol
Ahoj, jmenuji se Michaela a jsem zřejmě závislá na pečivu.
A teď už bez srandiček - prostě pečivo je mé nejoblíbenější jídlo a kdyby hrozilo, že mohu jíst po zbytek života už jen jeden druh potraviny, vyberu si pečivo a asi mi bude jedno jak budu vypadat. Ale! To se bohudík nestalo a jak všichni víme, z mnoha hledisek pečivo není zrovna to nejzdravější a nejprospěšnější na světě. Tak proč nezkusit týden bez něho? Uškodit mi to nemůže a třeba zjistím, že mi pečivo vůbec nechybí.
Už teď vím, kdy nastane problém - hned jak budu muset do práce na pátou ráno a co si asi tak vezmu s sebou na sváču než kus pečiva s něčím? No, doufám, že to vyřeším lépe než chlebem a budu tak vytloukat klín klínem, jelikož bych ráda týden, tedy 7 dní nejedna nic obsahujícího větší množství bílé mouky.
Jak jsem se s tím poprala dám vědět asi už tento pátek 12., protože ten nápad, že bych měla se svým "nenasytným pečivožraním" něco udělat, jsem dostala už minulý čtvrtek, kdy mě omrzela má klasická cestovní strava - dobře skladná a s potřebnými živinami, což bývá pečivo a šunka, chleba a cottage nebo pro změnu pečivo a jogurt... Takže jsem teď vlastně skoro výzvy uprostřed a mám pocit, že za těch pár dní jsem objevila spoustu novinek, ale strávila mnohem více času v kuchyni při přípravě jídla. Tím pádem mě ta nejostřejší zkouška ještě čeká následující pracovní dny a teprve pak budu snad schopná nějak své snažení zhodnotit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama