Podzimní věnec na dveře

14. října 2018 v 10:14 | Michaela |  Tvořivá
Už dlouhou dobu obdivuji krásně ozdobené věnce na dveřích kamkoli se hnu. Já byla zvyklá akorát na adventní, na ten jsem si vždycky udělala čas, ale ostatní sezony zůstávaly naše vchodové dveře holé, strohé a smutné. V létě mi to ani nepřijde, když jsou všude po oknech truhlíky, ale když se sundají, najednou je ten prostor kolem dveří takový neveselý.
Takže jsem se letos hecla, naběhla do hobby obchodu u nás v městečku a nakoupila vše, co by se mi na takovém věnci líbilo.
Na jeho výrobu toho nakonec ani nepotřebujete mnoho. Stačí nějaký základní věnec, já koupila z proutí, ale viděla jsem krásné z nějakého plastu, co vypadá, jakože ho tvoří jen nějaké zelené lístečky... Nějaké barevné větvičky, lístečky, žaludy a mašle z pytloviny, které jsem nakonec ani nepoužila. Také se vám bude hodit drátek a tavná pistoli, aby se vše udrželo na svém místě.
Zapojte fantazii a aranžujte zvolené ozdoby, dokud nejste spokojeni s výsledkem.
Do proutí se dá krásně vše zaplést, ale přeci jen, chci dát věnec ven na dveře a tam teď často fouká vítr, tak jsem přeci jen veškerou tu parádu radši pojistila drátem a tavnou pistolí.
No a tohle je výsledek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama